אודות

"בלה קוסמטיקה" – הקליניקה לאסתטיקה ויופי נוסדה לפני כ-7 שנים בהנהלתה של בלה ביטרוב, קוסמטיקאית פרא רפואית בעלת נסיון של 12 שנים. בלה הוכשרה לתפקיד במוסדות הארץ ובחו"ל, ועד היום היא מפתחת את הידע שלה בעזרת קורסים והשתלמויות של חברות מובילות בארץ ובעולם.

סוד ההצלחה של "בלה קוסמטיקה" הוא בראש ובראשונה השילוב בין ניסיוננו העשיר לבין הידע והמקצועיות של הקוסמטיקאיות המפעילות את השיטה הייחודית. הן נבחרו בהקפדה על בסיס הניסיון המקצועי העשיר, ידע רחב ומתקדם, מוניטין והצלחה בקרב מטופלותיהן, הקפדתן הבלתי מתפשרת לאמצעי בטיחות והיגיינה במכון. נסיונן העשיר וידיהן המנוסות יכולים לחולל שינוי אמיתי ולאורך זמן.

הצוות המקצועי של המכון יוצר עבורך פתרונות מתקדמים לכל בעיות העור, אשר מבוססים על העושר העצום הגלום בטבע בשילוב עם הטכנולוגיות המדעיות המתקדמות ביותר בעולם. כדי להבטיח יעילות מקסימאלית של טיפולי עור מקצועיים יש לדאוג כי האבחון מדויק ומתייחס לכל הגורמים הרבים המשפיעים על העור. הקוסמטיקאיות המקצועיות יתאימו את הטיפול הנכון והמועיל ביותר בקליניקה וגם בבית.

לצפייה בטיפולים נבחרים:

בנוסף לטיפולי הפנים "בלה קוסמטיקה" מביאה אליך את הטכנולוגיה המהפכנית, לחיטוב הגוף, המסת צלוליט והצרת היקפים עם מכשיר הטכני-ספא. טיפול מוביל זה הינו הפתרון האמיתי לבעיות הצלוליט ומאפשרת לך להפחית את כיסי השומן במהירות ובדיוק מירבי מכל האזורים הבעייתיים. לאחר הטיפול תופתעי לגלות שיפור משמעותי בהיקפים, הפחתת מראה עור תפוז, העור חלק ומורם יותר, הגוף מוצק וחטוב יותר.

אחת הדרישות הנפוצות בימינו היא הסרת שיער. אצלנו במכון תוכלו למצוא טכנולוגייה ייחודית ופורצת דרך המבוססת על קרן אור או לייזר, אשר מאפשרת תהליך בטוח ואיכותי של הסרת שיער עם תוצאות טובות ביותר, וזאת מבלי להפריע לאורח החיים ומבלי לבזבז זמן יקר. עקרון זה מקנה פתרון אולטימטיבי להסרת שיער ללא כאב וללא כוויות, בעזרת הבזקי קרן אור או לייזר מהירים בשטף נמוך.

בפנייתך לקליניקה לאסתטיקה ויופי "בלה קוסמטיקה" אתה יכול לסמוך על גישה אישית ומציאת פתרון יעיל ביותר לבעיות המדאיגות שלך. עבורנו הקוסמטולוגיה – השדה הכי מרגש ומעניין של פעילות. לתת ללקוחות שלנו, בעיקר לנשים, עור פנים וגוף יפה, צעיר וחלק, יופי ומשיכה, מצב נהדר של הנפש, ופתרון בעיות אסתטיות רבות.