הזרקת בוטוקס בבאר שבע

הזרקת בוטוקס – כדי להיות יפים כמו פעם

אתם עדיין בשיא הכושר, מתקדמים בסולם הקריירה, שוחים כל בוקר, עושים הליכה יומית, מרגישים נהדר, אך הקמטים בפנים מסגירים את הגיל. הזרקת בוטוקס תעלים את הקמטים, עור הפנים, של נשים וגם של גברים, ייראה מצוין, צעיר ורענן והקמטים ייעלמו. הזרקת בוטוקס זהו אחד הטיפולים המבוקשים ביותר בכל העולם וגם בישראל.

הזרקת בוטוקס – שישה דברים שכדאי לדעת

בוטוקס הוא השם המסחרי של בוטוליניום טוקסין, חומר המכיל חלבונים. החלבון מוחדר בין השריר לעצב וגורם להרפיית השריר. את הבוטוקס אפשר להחדיר לשני אזורים בפנים, לחלק העליון ולחלק התחתון. בחלק העליון מעלים הבוטוקס את הקמטים מסביב לעיניים ואת החריצים במצח ובחלק התחתון מעלים הבוטוקס את הקמטים בצדי האף, בשרירי הצוואר, בזוויות הפה ועוד.

בתחילה שימש החומר לטיפול בבעיות פזילה ועין עצלה ולאחר מכן הורחב השימוש לטיפול בטיקים ובעוויתות לא רצוניות. בסוף שנות התשעים, לאחר מחקרים רבים, גילו את יכולותיו של חומר הבוטוקס בטשטוש ובהעלמת קמטים.

הזרקת בוטוקס נעשית לקצוות העצבים שבשרירים. החומר מתחבר לעצבי השריר ומחליש אותם. הזרקת בוטוקס אינה מעלימה את הקמטים לצמיתות. זהו טיפול זמני שיש לחזור עליו כל שלושה עד ארבעה חודשים בערך.

הזרקת בוטוקס אינה מלווה בתופעות לוואי ואין צורך בתקופת התאוששות. ברחבי העולם מכנות נשים רבות את הזרקת הבוטוקס כ"טיפולי הפסקת צהריים" מאחר והטיפולים נמשכים כעשר דקות בלבד. הטיפולים מתבצעים ללא כאבים, אין צורך בתרופות הרגעה ואין צורך בהתאוששות לאחר הטיפול. לעתים ייתכנו תופעות לוואי קלות כמו כאבי ראש או שטפי דם קלים סביב אזור הדקירה, אך הם חולפות כעבור מספר ימים.

חומר הבוטוקס בטוח לשימוש. הוא אושר על ידי משרד הבריאות הבריטי, האמריקאי וגם הישראלי. אך יש מספר סקטורים שעליהם נאסר לבצע הזרקת בוטוקס. נשים בהיריון, נשים המתכננות היריון במהלך חצי השנה הקרובה, נשים מניקות ואנשים החולים במחלות שרירים או במחלות אוטו- אמוניות.

הזרקת בוטוקס יעילה גם לטיפול בהזעת יתר. את הבוטוקס מזריקים אל תוך בלוטות הלימפה או אל תאים בכף היד ומונעים כמעט לחלוטין תופעות של הזעת יתר. תוצאות ההזרקה אפקטיביות מאוד והן עשויות למנוע הזעת יתר למשך שנה שלמה.

הזרקת בוטוקס – כמה מילים על כללי הזהירות

חשוב לבצע הזרקת בוטוקס רק על ידי רופא או מנתח פלסטי. בשוק קיימים גופים המבצעים הזרקת בוטוקס ללא רישיון, הזרקת בוטוקס בלתי מקצועית עלולה לגרום לנזקים. לפני שאתם מבצעים הזרקת בוטוקס, בקשו לראות תעודה מתאימה ורישיונות.

אל תזריקו לבד! יש אנשים המעוניינים לחסוך כסף ומזריקים לעצמם בוטוקס. הזרקה בלתי מקצועית עלולה לגרום לנזקים קשים, לעתים בלתי הפיכים.

מומלץ לבצע הזרקת ניסיון. יש להזריק בוטוקס לאזור קטן בפנים ולבחון את התוצאות. רק אם התוצאות משביעות רצון, תוכלו להמשיך להזריק בוטוקס בכל אזורי הפנים. 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.