הסרת שיער בלייזר באר שבע

הסרת שיער בלייזר בבאר שבע – המדריך המלא

הסרת שיער בלייזר היא המילה האחרונה בתחום הסרת השיער. בכל העולם, וגם בבאר שבע, מסירים רבים את שיער הגוף באמצעות לייזר. אחוזי ההצלחה של הסרת שיער בלייזר בבאר שבע גבוהים מאוד בהתאם לגוון העור. בין בעלי השיער הכהה אחוזי ההצלחה הם כתשעים וחמישה אחוזים, ואילו בין בעלי עור בהיר ושיער חום ודק, אחוזי ההצלחה נמוכים יותר ונעים בין שלושים עד חמישים אחוז.


הסרת שיער בלייזר בבאר שבע – כל העובדות שלא ידעתם

הסרת שיער בלייזר בבאר
שבע מתבצעת באמצעות קרן אור חזקה אשר שורפת את מרכז השערה, הורסת את הזקיק שממנו צומחות השערות ומונעת את המשך צמיחת השיער. האורך של קרן האור נבחרת לפי צבע הפיגמנט הנמצא בשערה. הקרן נקלטת בפיגמנט, פוגעת בו והורסת אותו.

הסרת שיער בלייזר בבאר שבע אינה מכאיבה. לפני הטיפול מגלחים את השיער ומורחים על האזור קרם אלחוש הנועד להפחית את הכאב. אם יש לכם רגישות מיוחדת לכאבים, הקוסמטיקאית תניח יריעת ניילון מעל קרם האלחוש כדי להחדיר את קרם האלחוש עמוק יותר אל תוך העור. יש מטופלים שלא יחושו דבר בעת הטיפול, יש מטופלים שירגישו עקצוצים קלים או צריבות קלות, אך בעוצמה מוחלשת.

הסרת שיער בלייזר אינה מתאימה לכל מי שיש לו שיער שיבה או שיער ג'ינג'י. קרן האור אינה מבדילה בין גוון העור לבין השערה הבהירה ואינה מצליחה לפגוע בפיגמנט של השערה.

לפני שאתם מתחילים בטיפול יש למסור לרופא המטפל את ההיסטוריה הרפואית שלכם. לא לכל אחד מותר לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר. חולי ויטלגו, מטופלים הסובלים מדלקות פרקים ומטופלים המקבלים רוקטאן, תרופה נגד פצעי אקנה, אינם יכולים לעבור הסרת שיער בלייזר בבאר שבע ובכל מקום.

הסרת שיער בלייזר אינה מסירה את השערות לצמיתות. בשל התהליך הגופני שבו גדלים בגוף כל הזמן תאים חדשים, יש סיכוי כי השיער יצמח מחדש. הסרת שיער בלייזר מחלישה את השערה, היא מונעת את צמיחתה המחודש לטווח זמן ארוך וגם כאשר היא צומחת מחדש, תהליך הצמיחה איטי מאוד.

תהליך ההחלמה לאחר טיפולי הסרת שיער בבאר שבע הוא מהיר. כבר למחרת היום אפשר לחזור לשגרה. אם קיימת רגישות בעור ועל העור יש נקודות אדומות, קרם אלוורה ירגיע את העור. מספר ימים לאחר הטיפול אסור ללכת לים או לבריכה ולהיחשף לשמש כדי למנוע כוויות בעור. כאשר אתם עוברים הסרת שיער בלייזר בבאר שבע ובכל מקום, יש לבקש הנחיות מפורטות מהרופא כיצד לנהוג לאחר הטיפול. 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.