הסרת שיער בכל אזור בגוף ללא כאבים

הסרת שיער בלייזר בבאר שבע שיטת SHR

הסרת שיער בלייזר – הסרת שיער ללא כאב בטכנולוגית SHR 

טכנולוגיית ™SHR היא הטכנולוגיה החדשנית והעדכנית ביותר להסרת שיער המאושרת על ידי רופאים. השימוש בה הוכח כיעיל וכבטוח ביותר, והוא נחשב ברחבי העולם לבחירה הטובה ביותר עבור מרכזי האסתטיקה.

העיקרון העומד מאחורי הטכנולוגיה נקרא "פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי", שפירושו חימום שאינו בררני באמצעות האור. עיקרון זה מקנה פתרון אולטימטיבי להסרת שיער ללא כאב וללא כוויות, בעזרת הבזקי קרן אור מהירים בשטף נמוך.

האנרגיה מוחדרת בהדרגה דרך שכבת העור העליונה (רקמת האפידרמיס) ומחממת באופן מבוקר את זקיקי השערה ואת שכבת העור התחתונה (רקמת הדרמיס). תהליך החימום המבוקר גורם לניתוק כלי הדם מהזקיק. שערה שאינה מחוברת לכלי דם לא תצמח יותר, וזאת מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה.

הסרת שיער בלייזר מטרתה היא להשמיד את זקיקי השיער על ידי קרן לייזר. זו היא שיטה כואבת ביותר, אשר נותן אפקט יציב: אפילו הסרת השיער באזור הביקיני היא רק 8-10 מפגשים.

 הסרת שיער בלייזר משלבת את היתרונות של שיטות מסורתיות, אך חסר והחסרונות שלהם. אורך גל האור המשמש חודר עמוק לתוך העור, המאפשר הסרת שיער באמצעות לייזר להסרת שיער. התגובה של השיער על סוג זה של קרינה שונה מהותית מן התגובה של הדרכים הקלאסית של הסרת שיער.

הסרת שיער בלייזר

 היתרונות של הסרת שיער בלייזר:

+ העור לאחר הסרת השיער במהירות מגיע למצבו המקורי – ללא גירוי, כמו לאחר גילוח או אודם, מה שגורם אלקטרוליזה.

+ השפעה סלקטיבית על השיער מבלי לפגוע בעור.

+ יישום מהיר של ההליכים.

+ מתאים לאזורים רגישים, הפנים בביקיני, חיץ הנקבים.

+ תוצאה של הסרת שיער בלייזר ניתן לראות בבת אחת.

+ ההשפעות ארוכות הטווח של הסרת שיער – שיער לא רצוי כבר לא גדל במשך זמן רב, מעבר של מספר הליכים.

 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.