הסרת שיער בשעווה בבאר שבע

הסרת שיער בשעווה – הכול אודות השעווה

רבים מאתנו הנוהגים בתדירות רבה להסיר את השיער המיותר מהגוף, מעדיפים להשתמש בשעווה על פני שאר החומרים והדרכים שבאמצעותם אפשר להסיר שיער. הסרת שיער בשעווה מתבצעת פעם בארבעה עד שישה שבועות. ניתן לעשות זאת בבית, אך יותר מומלץ לעשות זאת אצל קוסמטיקאית מומחית ומנוסה, זה יותר מקצועי, יותר בריא ומחזיק מעמד לטווח ארוך יותר. 

הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה – חמש סיבות למה להעדיף הסרת שיער בשעווה

+ על ידי הסרת שיער בשעווה ניתן להסיר את כל השערות הגדלות באותו איזור, בלי הבדל של סוג, חוזק צבע ועוד. השעווה תופסת בבת אחת את כל השיער ומושכת אותו החוצה.

+ הסרת השיער בשעווה לאורך זמן מחלישה את חוזק השערה לטווח הארוך וגם כשהשערה גדלה, היא גדלה בצבע בהיר, צפיפות השערות יורדת, נוצרות קרחות ויש מקומות שבהם כבר לא צומחות שערות חדשות.

+ הסרת שיער בשעווה אינה פוגעת בעור הגוף, אינה גורמת לפצעים, אינה גורמת לגדילת שערות הפוכות או לגדילת שערות מתחת לעור. במצבים של גדילת שיער תחת העור יש לחפור היטב פנימה על מנת להוציא אותן.

+ תדירות הסרת השיער בשעווה אינה גדולה כל כך. התדירות הממוצעת היא בין ארבעה לשישה שבועות.

+ ניתן לעשות זאת בבית בקלות.

+ הסרת שיער בשעווה זו אחת האופציות הזולות להסרת שיער לטווח יחסית ארוך.

הורדת שיער בשעווה

הורדת שיער בשעווה – מתי אסור להשתמש בשעווה

+ במצב שבו נתגלה זיהום מתחת לעור או מעל העור אסור להשתמש בשעווה.

+ במקרה של מחלות כרוניות או מחלות לא מאוזנות כגון סכרת. 

+ במקרה שיש עור רגיש עם ורידים בולטים, במצב כזה, במיוחד בתקופת היריון, אסור להסיר שיער בשעווה. גם בשאר ימות השנה מומלץ מאוד להיזהר.

הסרת שיער בשעווה בבלה קוסמטיקה

דפילציה – היא הסרת השערה, הממוקמת מעל פני השטח של העור. השיטה המפורסמת ביותר והפופולרית של הסרת שיער – זה גילוח.

 קיימים המון סוגים של הסרת שיער: דפילציה באמצעים כימיים אשר מגיעים בצורות רבות: ג'לים, קרמים, משחות, תרסיסים, שפופרות סגורות עם רולים עגולים מסתובבים וכו', אשר מבחינה כימית שוברים את שורש השערה הנמצאת מעל פני שטח העור. השיטה הנפוצה ביותר מביניהן היא ווקסינג-שעווה.

 שם השיטה בא ממילים באנגלית ומשמעותם היא "שעווה". מהות התהליך היא מאוד פשוטה: עם שעווה מיוחדת השיערות מודבקות, ולאחר מכן מוסרות באמצעות מגבונים מיוחדים.

 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.