הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע

הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע – על השיטה המובילה

הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע

הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע ובכל מקום פועלת על שורשי השערות, הורסת אותם ומונעת את צמיחתם מחדש. הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע באמצעות קרן לייזר היא השיטה המובילה בבאר שבע ובעולם כולו. יש שיטות נוספות כמו אפילציה, קרן אינפרא אדומה ושימוש בתכשירים כימיים, אך הן נפוצות פחות.

הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע – חמישה דברים שחשוב לדעת

הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע בשיטת האפילציה היא שיטה שבה משתמש המטפל במחט המשגרת פולסים חשמליים ופוגעת והורגת את תא השורש. בשנים האחרונות שיטה זו פחות פופולארית.

הסרת שיער לצמיתות באמצעות קרן לייזר היא השיטה החדשנית והנפוצה ביותר. באמצעות קרן אור מזהים את הבדלי הפיגמנטים בין העור לבין השיער, מחממים את שורשי השיער וממיתים אותם. שיטה זו אינה אפקטיבית עבור בעלי שיער שיבה או שיער ג'ינג'י', שכן קרן האור לא תוכל להבחין בין צבע העור לבין צבע השיער.

רק רופא מוסמך או אחות העובדת בפיקוח רפואי רשאית לבצע הסרת שיער לצמיתות באמצעות קרן הלייזר. כאשר אתם בוחרים מכון עבור הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע, חשוב לוודא האם המכון פועל באישור משרד הבריאות ומהי הכשרתם של המטפלים.

לא כל אחד יכול לעבור הסרת שיער לצמיתות בקרן לייזר. חולים הסובלים מדלקת פרקים, נשים בהיריון, מטופלים המקבלים טיפולים הורמונאליים ועוד אינם יכולים, מבחינה רפואית, לעבור את הטיפולים האלו. לכן, לפני שאתם מתחילים בטיפולי הסרת שיער יש למסור לרופא את ההיסטוריה הרפואית שלכם ולדווח לו על כל התרופות שאותם אתם נוטלים באופן קבוע.

הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע אינה תהליך מכאיב. לפני הטיפול מורח הרופא משחת אלחוש על האזור שבו יתבצע הטיפול. אם יש לכם סף רגישות נמוך לכאב, יחדיר הרופא את משחת האלחוש עמוק אל תוך העור באמצעות הנחה של יריעת ניילון על העור המרוח בקרם האלחוש. בעת הטיפול תחושו עקצוצים קלים, אך לא מכאיבים.

יש הבדל בין הסרת שיער לצמיתות באמצעות קרן לייזר לבין הסרת שיער לצמיתות באמצעות מכשיר אינפרא אדום. רק רופאים או אחיות רשאים לבצע הסרת שיער לצמיתות באמצעות קרן לייזר, ואילו הסרת שיער באמצעות קרני אינפרא אדומות יכולה גם להתבצע באמצעות קוסמטיקאית שעברה הכשרה מתאימה.

הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע – כמה טיפים ועצות טובות

הסרת שיער לצמיתות בבאר שבע

קראו מספר טיפים ועצות על הסרת שיער בבאר שבע, לאחר הטיפול תוכלו לחזור לשגרה במהירות. אם תחושו רגישות ועקצוצים באזור הטיפול, אם יהיו בו נקודות אדומות, מומלץ למרוח על המקום קרם אלוורה המרגיע היטב את העור.

לפני טיפול של הסרת שיער לצמיתות באמצעות קרן לייזר מומלץ לגלח את האזור במשך תקופה ארוכה. הגילוח מעבה את השערות, וככל שהשערה עבה יותר, קרן האור תקלוט אותה טוב יותר, וסיכויי הצלחת הטיפול יגדלו. 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.