הסרת שיער SHR בבאר שבע

הסרת שיער SHR בבאר שבע – הדרך החדשה והעדכנית להסרת השיער

הסרת שיער SHR בבאר שבע היא שיטה שבה מסירים את השיער באמצעות מכשיר לייזר בעל קרן אור. קרן האור חודרת אל זקיק השערה, הורסת אותו ומונעת את צמיחתו מחדש. הסרת שיער SHR בבאר שבע אינה מכאיבה, היא אפקטיבית ונותנת מענה לבעיית השיער בכל חלק מהגוף.

הסרת שיער SHR בבאר שבע – על השיטה

הסרת שיער SHR היא המילה האחרונה בתחום הסרת שיער. שיטה זו מבוססת על קרן אור הפולטת הבזקים מהירים וקצרים של פעימות אור בפס רחב בעלי פרמטריים ייחודיים. קרן האור מחממת באופן ממושך את שורשי השערה, מפריעה לצמיחת השיער ולאחר מספר טיפולים, בין שישה לעשרה טיפולים, היא משמידה לחלוטין את שורשי השיער.

 

הסרת שיער SHR בבאר שבע – על היתרונות

הסרת שיער SHR מתאימה לכל סוגי העור כולל עור כהה ושזוף. באמצעות טכניקה החדישה של הסרת שיער SHR בבאר שבע אפשר גם להסיר שיער עדין ופלומתי בכל חלקי הגוף.

הסרת שיער SHR בבאר שבע יכולה להתבצע גם החודשי הקיץ. לעומת שיטות אחרות, החשיפה אל קרני השמש היוקדות אינה מסוכנת את כל מי שעבר את הטיפול.

הסרת שיער SHR מתבצעת במהירות. שיטת SHR עובדת בצורה דינאמית, ולכן היא מהירה  הרבה יותר מאשר השיטות השונות של הסרת השיער.

הסרת שיער SHR אינה מכאיבה. בשיטה זו פועלים על פני העור, ולא בתוך שורשי השערה כמו בשיטות אחרות. זו הסיבה כי המטופלים אינם חשים כאב בעת הטיפול, לעתים הם ירגישו תחושה נעימה של עיסוי. כאשר מסירים את השיער בשיטה זו אין צורך במריחת קרם אלחוש לפני הטיפול.

הסרת שיער SHR בבאר שבע – איך לבחור את המכון הטוב ביותר?

מכון להסרת שיער בוחרים לפי המלצות. בקשו מחברים או מבני משפחה המלצות על מכון מומחה בתחום הסרת שיער SHR. מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון טיפולים קוסמטיים, וביניהם הסרת שיער SHR ללא כאבים. קראו על הסרת שיער בבאר שבע לפרטים נוספים. 

כאשר מבצעים הסרת שיער באמצעות קרן לייזר או בשיטת SHR חשוב לבדוק האם המכון עומד תחת פיקוח של משרד הבריאות ומהי ההכשרה הרפואית של המטפלים. חשוב לדעת כי רק רופא או אחות, בפיקוח רפואי, רשאים לבצע טיפולי הסרת שיער באמצעות קרני אור  או קרני לייזר.

לפני שאתם בוחרים את המכון כדאי לערוך סיור קצר ולהתרשם מרמת ההיגיינה במכון. שימו לב האם המטפלים מחטאים את הציוד בין מטופל למטופל, האם הם לובשים בגדים לבנים ונקיים, האם המכון נקי ועוד. בעת הסיור בקשו גם לראות תעודות המעידות על ההכשרה של המטפלים.

ערכו סקר שווקים והשוו מחירים, אך זכרו כי המחיר אינו הפרמטר העיקרי לבחירת המכון, אלא איכות הטיפול ורמת המטפל. 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.