הסרת שיער | טיפולי הסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער – השיטות היעילות ביותר להסרת שיער

אף אחד לא אוהב שיש בגופו שיער מיותר, נשים וגם גברים. יש מגוון שיטות של הסרת שיער, במכונה, בסכין בשעווה ועוד, ולכל אזור בגוף מתאימה צורה אחרת של הסרת שיער. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה יש שיטות של הסרת שיער בלייזר לצמיתות, אך תוצאותיהן עדיין לא וודאיות. המומחים טוענים כי מחזיקות מעמד לטווח ארוך, אך אין עדין מחקרים שיאמתו זאת.

הסרת שיער

הסרת שיער – שלוש הדרכים הנפוצות ביותר להסרת שיער

+ הסרת שיער במכונת גילוח- יש האוהבים לשלוט בכל מה שקשור להסרת השיער המיותר בגופם. לא כולם אוהבים ולא לכל אחד יש זמן ללכת לקוסמטיקאית או לספר שיטפל בשיער המיותר. אנשים רבים אוהבים שיש להם את האפשרות שברגע שבו הם צריכים להסיר את השיער, הם יכולים לבצע זאת ללא תלות בגורם חיצוני. מכונת גילוח היא הפתרון האולטימטיבי לאנשים אלו.

+ שעווה – זו שיטה מעט כואבת ואיטית יחסית, אך יעילה מאוד. היא חולשת בבת אחת על אזור גדול וניתן להסיר את השיער ביעילות ובמהירות רבה. הבעיה בהסרת שיער בשעווה היא שלא כל אחד יודע למקם את השעווה בדיוק במקום הנכון ולבצע את הטיפול במהירות, ביעילות וללא כאבים. לכן אם רוצים להסיר שיער בשעווה מומלץ ללכת לקוסמטיקאית מומחית ומיומנת.

+ קרמים – יש מגוון של קרמים כימיים שמוכרים ברשתות השיווק שאתם ניתן להסיר שיער. החיסרון של הקרמים הוא שהשיער צומח מהר מאוד לאחר ההסרה, מכיוון שתהליך ההסרה אינו מתבצע מהשורש. בנוסף, זה גם לא בריא ולעתים יש לזה ריח לא נעים.

הסרת שיער לצמיתות

טיפולי הסרת שיער לצמיתות

כיום ניתן להסיר שיער בלייזר או באינפרא אדום. אלו שיטות המבטיחות הסרת שיער לצמיתות. עבור אלה הסובלים כל חייהם משיעור יתר, זה עשוי להיות פתרון אטרקטיבי. 

בכל עת, נשים שאפו לגוף ללא שיער בדרכים שונות. כמה אנשים השתמשו בדבש בכדי להוריד את השיער, בעוד שאחרים השתמשו באש בכדי לשרוף אותן, וכמה אף תלשו את השיערות באמצעות חוטים מיוחדים.

כך נוצרה הסרת השיער.

באופן אידיאלי, גוף עם שיער חלק – חלומה של כל בחורה.

אצלנו ב"בלה קוסמטיקה" אתן תוכלו להגשים את החלום!

באמצעות מכשור חדשני והידיים המנוסות של הקוסמטיקאית, תוכלו להגיע לתוצאות מיטביות, הנראות לאחר הטיפול הראשון, וללא כאבים.

להסיר שיער בבלה קוסמטיקה:

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בבאר שבע

Written by

בלה קוסמטיקה מכון לטיפוח ואסתטיקה. לקבלת ייעוץ - יצירת קשר