טיפול להעלמת ורידים | העלמת נימים , הסרת ורידים

טיפול להעלמת ורידים, העלמת נימים, הסרת ורידים – כי תמיד שי מקום לשיפור

בתרבות המערבית למראה החיצוני של האדם יש משקל חשוב וכל אחד מעוניין להיראות  הכי טוב ולשפר את מראה הגוף. זה יכול להתבטא בבגד חדש, תספורת מעניינת ועוד, אך יש מצבים קשים יותר שבהם יש צורך בהתערבות רפואית על מנת לשפר את המצב הקיים. כך גם בנושא של טיפול להעלמת ורידים. הרבה פעמים אנשים, נשים בעיקר, סובלים מורידים בולטים ברגליים ובשאר אזורי גופם. לנשים זה קורה בעיקר בזמן ההריונות ולאחריהם. כיום יש דרך לטפל בזה. העלמת נימים זה כבר לא סיפור מסובך, זה כאן וזה אפשרי.

העלמת ורידים

טיפול להעלמת ורידים, הסרת נימים, העלמת ורידים – הסרה בלייזר

איך מבצעים הסרת ורידים, העלמת ורידים או העלמת נימים? הדרך הבטוחה והפשוטה ביותר היא הסרה בלייזר. איך זה מתבצע?

+ בשיטת הטיפול בלייזר לא מדובר על טיפול קשה או חודרני, אפשר לבצע טיפול זה אצל רופא עור מוסמך ובמכונים המיועדים לכך. בשלב ראשון חשוב לעבור בדיקה אצל רופא עור שיאבחן האם זה אכן סוג הטיפול המתאים ביותר על מנת להסיר ורידים בגופכם.

+ לאחר תהליך האבחון פונים למכון לייזר מומלץ כדי להתחיל בטיפול.

+ תהליך הטיפול כולל קרני לייזר הנשלחות אל עבר הוורידים הבולטים, מחממות אותם ובאמצעות החימום הן גורמות לביצוע הסרת ורידים, העלמת נימים והעלמת ורידים.

+ את התהליך הזה צריך לבצע מספר פעמים על מנת לשמור על המצב הקיים. במקרה של הזנחה, כאשר לא מבצעים את כל סדרת הטיפולים הנחוצה, הווריד יכול לחזור ולצאת שוב החוצה ואז כל הטיפול ירד לטמיון.

טיפול להעלמת ורידים

טיפול להעלמת ורידים, העלמת נימים, הסרת ורידים – יתרונות וחסרונות

הטיפול דורש זמן, כסף ומאמץ, אך הוא בהחלט כדאי. בקלות רבה ניתן להעלים ורידים בולטים ומציקים באזור הרגליים, באזור החזה, באזור הידיים באזור הפנים ואפילו על האף והאוזניים. התהליך פשוט ואינו כואב כלל.

נשים רבות נרתעות בשל רשת כלי דם בולטים בפנים ובצוואר. למרבה הצער, מוצרי יופי, במקרה זה, לא יעילים, משום שהם מאפשרים רק לכסות את האזור.

הפתרון היחיד הוא טכנולוגיית לייזר מודרני iPulse, שבעזרתו באופן מהיר ומדויק ניתן להסיר או לטשטש את בעיית כלי הדם.

 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.