הצרת היקפים | טיפולי חיזוק שרירים והצרת היקפים

הצרת היקפים, חיזוק שרירים – לתת לגוף שלנו את הטוב ביותר

כולנו רוצים להיות רזים, להיראות מחוטבים ויפים טוב. בימינו, ככל שאתה רזה יותר, אתה יפה יותר. הרבה פעמים לאחר דיאטות רציניות וממושכות השרירים נשארים רפויים ויש הרבה צלוליטיס במקומות אסטרטגיים בגוף. איך נפטרים מהשומן המיותר? איך עושים הצרת היקפים? התשובה האולטימטיבית היא באמצעות חיזוק שרירים.

הצרת היקפים

הצרת היקפים, חיזוק שרירים – שיטות אפשריות להצרת היקפים

לאחרונה הומצאו שיטות חדשות ושונות להצרת היקפים. רוב הדרכים הם קיצורי דרך לשיטה הישנה והטובה של הצרת שרירים באמצעות פעילות ספורטיבית. לעתים שיטות אלו עובדות מצוין ומחזיקות מעמד, אך לא תמיד.

טיפול הצרת היקפים

טיפול הצרת היקפים – כמה טיפים מנצחים

על ידי גלי רדיו – בשיטה זו השומנים נשרפים באמצעות גלי רדיו מיוחדים שתפקידם הוא לשרוף את השומנים. אין הגבלת גיל בשיטה זו ואין הגבלת זמן. בדרך כלל היא עובדת. השימוש בגלי רדיו על מנת לבצע הצרת היקפים הוא פשוט וקל. גלי הרדיו ממריצים את מחזור הדם הזורם בגופנו וגורמים לחימום האזורים שבהם מתרכזים השומנים. החימום של השומנים גורם לכך שהשומנים נשרפים. על טיפול זה יש לחזור מספר פעמים.

הצרת היקפים אפשר לבצע גם על ידי טיפולים קוסמטיים שונים וניתוחים פלסטיים- בשיטה זו אין ספק כי התוצאות מתקבלות ונשארות לנצח, אך לא תמיד מומלץ להיכנס לפרוצדורה רפואית הכוללת ניתוח בהרדמה מלאה אם אין לכם צורך ממשי.

השיטה השלישית והטובה ביותר היא חיזוק שרירים. באמצעות חיזוק שרירים אפשר לשרוף שומנים ולהצר היקפים. שיטה זו היא השיטה הישנה והטובה שתמיד עובדת. לעתים זה לוקח זמן ודורש מעט התמדה. בפעולות ספורט יומיומיות אלו הגוף מקבל הרבה תמיכה ובריאות ומקבל גם חיזוק שרירים וגם חיזוק גופני ופיזי של הגוף. חיזוק שרירים באמצעות התעמלות גופנית זו הדרך המומלצת ביותר לביצוע הצרת היקפים.

הצרת היקפים וחיזוק שרירים

שימוש באלקטרודות בטיפול הצרת היקפים וחיזוק שרירים

הרזיה באמצעות אלקטרודות – או בשפה המקצועית מיוסטימולציה, זהו טיפול המיועד לגברים ולנשים כאחד. האלקטרודות מסייעות בחיזוק שרירים והורדת משקל מיותר, מה שמושך בעיקר את המין הנשי, וכך גם גדילת מסת שריר מה שמדאיג בעיקר את הגברים. השימוש באלקטרודות הנו רחב מאוד – רפואה, קוסמטולוגיה, ספורט, יופי ובריאות. אך לא כל אחד יכול לדמיין, כמה בעיות ניתן לפתור באמצעות זרמים חשמליים.

בקוסמטולוגיה מכשיר האלקטרודות הממוחשב הוא בעל פופולריות רבה – תורם להרזיה, טיפול בצלוליטיס, עיצוב ומיצוק הגוף באמצעות ניקוז לימפטי, אקופנטרה והפעלת שרירים פסיבית. המכשיר מאפשר הורדת היקפים, הרזיה ממוקדת במקום הרצוי, חיזוק שרירים רפויים לאחר לידה ודיאטה.

הסיבות לשימוש באלקטרודות:

1. שרירים ועור רפוי.

2. משקל מיותר.

3.. צלוליט.

4. חוסר אספקת דם לורידים באזורי הנימפה.

 דרכי הפעולה:

+ האפקט העיקרי של המיוסטימולציה הינו חיזוק תאי השריר. במקביל מתבצע זירוז זרימת הדם, תגובה חיובית על תהליך החילוף שומן בגוף וברקע הורמונלי.

+ הפעלת האלקטרודות על שרירי הירכיים נותנת תוצאות הניראות לעין – היקף הירכיים קטן וכך גם הופעת הצלוליט.

+ הפעלת האלקטרודות על שרירי הגב היא יעילה מאוד לאנשים בעלי בעיות גב למיניהן. כך גם הפעולה היא בעלת אספקט חיובי על תיפקוד האיברים הפנימיים.

+ האלקטרודות יכולות גם לעבוד עם שרירי הפנים, לתקן את שינויי הגיל וליישר קמטים.

+ האלקטרודות עוזרות מאוד במקרים חריפים של שרירי בטן רפויים, בעיקר אצל נשים לאחר לידה, ועוזרות לשחזור טונוס השרירים.

הצרת היקפים וחיזוק שרירים הוא אחד מהטיפולים לחיטוב ועיצוב הגוף בבלה קוסמטיקה

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.