הזרקת חומצה היאלורונית בבאר שבע

מילוי קמטים חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית – להיראות יפים וצעירים בכל גיל

חומצה היאלורונית היא חומר המיועד למילוי שפתיים, למילוי רקמות רכות ולעיבוי שפתיים. החומצה ההיאלורונית נספגת היטב בגוף ללא התנגדות וללא תופעות לוואי. בשנים האחרונות הזרקת חומצה היאלורונית היא טרנד עולמי הסוחף נשים וגברים המעוניינים להיראות צעירים, יפים ורעננים בכל גיל.

חומצה היאלורונית – ארבע עובדות שלא ידעתם

חומצה היאלורונית היא פולימר בלתי רעיל המורכב ממולקולות של סוכרים הקשורים בשרשרת. זהו חומר טבעי הנמצא בגוף האדם ובחללים שבין תאי העור.

חומצה היאלורונית מעניקה לעור את הנפח ואת הלחות. היא משמשת כבסיס לסיבי האלסטין ולקולגן הנמצאים בשכבת הדרמיס בעור, שהם הגורמים המעניקים לעור את הנפח ואת הגמישות. ככל שאנו מתבגרים רשת הסיבים מתרופפת ואנו מאבדים את הלחות ואת הגמישות של העור, העור מתייבש ונוצרים בו קמטים. הזרקת חומצה היאלורונית לעור או לשפתיים ממלאת את הקמטים ומונעת היווצרות של קמטים חדשים. האזורים שבהם מומלץ לבצע הזרקה היאלורונית הם בקמטים שבין האף לשפה, קמטים מסביב לפה ועוד. הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים, ממלאת אותם ומעניקה להם מראה חושני וצעיר.

חומצה היאלורונית מיוצרת בתהליך סינטטי באמצעות הנדסה גנטית. המוצר המלאכותי זהה לזה המצוי בגוף האדם, ולכן כמעט ואין תופעות של אלרגיה או של התנגדות הגוף לחומר הזר. גם הסיכוי לגרימת זיהום אפסי. המטופלים המבקשים לעבור הזרקת חומצה היאלורונית אינם נדרשים לעבור בדיקות נגד אלרגיות.

הזרקת חומצה היאלורונית למילוי פנים אינה מונעת את הקמטים לצמיתות. בדרך כלל רוב המטופלים מדווחים על העלמת קמטים לתקופה שבין תשעה חודשים עד שנה. לאחר תום התקופה יש לחזור שוב על הטיפול.

הזרקת חומצה היאלורונית – על הטיפול ועל התוצאות

הזרקת חומצה היאלורונית הוא טיפול קצר הנמשך כחצי שעה בממוצע. באמצעות מחט עדינה מזריק הרופא את החומר תחת האזור באזורים הבעייתיים בעור הפנים.

הזרקת חומצה היאלורונית אינה מלווה בכאבים. כאשר סף הכאב של המטופל נמוך, אפשר לבצע הרדמה מקומית באמצעות משחת הרדמה או בזריקת הרדמה דנטאלית.

לטיפול באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית אין תופעות לוואי. במקרים נדירים תיתכן הופעת נפיחות קלה או אדמומית שיחלפו כעברו עשרים וארבע שעות. רק במקרים נדירים שבהם עלולה להיות למטופל רגישות לחומר, אפשר יהיה לטפל בו באמצעות אנטי היסטמינים או במקרים קשים, ונדירים, באמצעות סטרואידים.

כאשר הרופא המטפל הוא מיומן ומקצועי ובעל ניסיון בהזרקה מתחת לעור, כמעט ואין סיכוי להופעת גושים תחת העור, אם יופיעו גושים תחת העור יטפל בהם הרופא באמצעות היאלורונידאזה, חומר המפרק את החומצה ההיאלורונית. ברגע שהחומצה תתפרק, ייעלמו גם הגושים. במקרה זה הטיפול לא יישא תוצאות.

הזרקת חומצה היאלורונית – טיפים ועצות טובות

כדי להשיג תוצאות טובות, חשוב לבחור רופא מומחה בתחום, בעל ניסיון רחב. הזרקת חומצה היאלורונית מחייבת דיוק רב. חוסר דיוק עלול לגרום לקיצור הטווח של השפעת הטיפול ובמקרים קשים לגושים בעור, לכאבים ולנפיחויות. 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.