טיפול באקנה | טיפולים יעילים באקנה

טיפול באקנה, טיפולים יעילים באקנה – כדי לשים סוף לתופעה

אקנה זו תופעה של פצעים מוגלתיים המופיעים על הפנים. בדרך כלל זה קורה בגיל ההתבגרות מכיוון שיש המון שינויים הורמונאליים בגיל זה והעור עובר תהפוכות רבות. הדבר המטריד ביותר בתופעת האקנה שלעתים היא יכולה להיעלם לגמרי ואז לחזור כמה חודשים אחר כך ביתר שאת. טיפול באקנה היום הוא יותר נצרך מאי פעם. דווקא בגיל ההתבגרות כשמתחיל גיל החיזור הקסום בין הבנים לבנות, דווקא אז רוצים לדאוג לעור כמה שיותר ולהראות הכי טוב שאפשר. יש הרבה טיפולים יעילים באקנה, מומלץ להתייעץ עם רופא עור מומחה ולהתאים את הטיפול לסוג העור שלכם על מנת לבצע טיפול באקנה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

טיפול באקנה

טיפול באקנה, טיפולים יעילים באקנה – טיפים לטיפול יעיל באקנה

+ על מנת לבצע טיפול יעיל באקנה מומלץ לשטוף את הפנים פעמיים ביום עם סבון פנים על בסיס מים. חשוב לבצע עיסוי עמוק טוב בזמן הניקוי כדי לפתוח את כל הנקבוביות ולייבש את נקודות השומן שצצו על הפנים במהלך ביום.

+ לאחר השטיפה מומלץ לרענן את הפנים עם מי פנים מייבשים ומחטאים.

+ טיפולים יעילים באקנה כוללים גם חפיפת ראש לעיתים קרובות. הרבה פעמים שיער שומני ועור קרקפת שומני מקרינים על כל איזור הפנים ועוצרים את פעולת הטיפול באקנה.

+ ישנם מגוון משחות שתפקידם לייבש את הפצעים השומניים והמוגלתיים של האקנה. מומלץ לרכוש אחת כזו בעת ביצוע טיפולים יעילים באקנה.

טיפולים יעילים באקנה

טיפול באקנה, טיפולים יעילים באקנה – תזונה נכונה לעור יפה ובריא

התזונה בריאה קשורה מאוד לעור הפנים. ישם מאכלים מסוימים הגורמים ליותר שמנוניות באזור הפנים ומהם כדאי להימנע בעת טיפול באקנה.

מומלץ להפחית בסוכרים כמה שיותר, בשתייה ממותקת, בעוגות ממתקים ובגלידות.

מומלץ להימנע מאכילת פיצוחים מפני שכמות המלח והשומן הגדולה הקיימת במאכלים אלו לא עושה טוב לעור הפנים.

תהליך הסרת אקנה מתבצע כדי למנוע את הופעתה מלכתחילה ובכדי למנוע את השפעותיה העתידיות של אקנה. בזכות אנרגיית פוטון תפוקת בלוטות החלב חוזרת לסידרה, משתפר מאזן המים-שמן של העור, אשר מונע את הופעת אקנה.

בנוסף, נגעים קיימים מתייבשים, מפלס העור נהיה חלק, צבע העור נהפך לאחיד, ומונע אדמומיות. את התוצאה מחזקים בעזרת אמולסיה  "אנטיאקנה".

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.