טיפולי פנים | טיפולי פנים בבלה קוסמטיקה

כל אישה רוצה להיות מושכת. ויופיו של העור – היינו היבט חשוב מאוד במאבק על האטרקטיביות של השלם. אין בסיס או פודרה המהווים תחליף לתהליך טיפול פנים. קומדונים (נקודות שחורות), אקנה, נקבוביות מוגדלות אפשר לנסות "לכסות", אך בדרך זו את רק תחמירי את מצב הדרמיס.

כדי להתמודד עם תופעות כאלה צריך להגדיר טיפול לעור פנים בעייתי. הצוות בסלון שלנו הם מומחים בתחומם. הקוסמטיקאיות המנוסות שלנו לא רק יישמו את ההליכים הדרושים בעת טיפול פנים, אלא גם יכולות לספק ייעוץ על טיפוח העור בבית.

אל תפתחו ציפיות שלאחר קריאת ייעוץ באינטרנט וכתבי עת, ניתן לבצע באופן עצמאי טיפול פנים קוסמטי ברמה מקצועית. מי ייתן כי טיפים אלו באמת יסייעו לך. אבל זה קורה לעתים שהם גם מזיקים. לדוגמה, אישה מחליטה להוריד כתמי פיגמנטציה באופן עצמאי או  להלבין פנים עם מיץ לימון (מומלץ ע"י הספרות השונה על טיפוח העור), ולה יש עור יבש או מעורב. הליך דומה יכול לגרום נזק רב תוך זמן קצר, שיחייב טיפול מקצועי ואינטנסיבי של הפנים.

באולם התצוגה שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים קוסמטיים  ברמה ViP עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר של מוצרי ספא פנים מקצועי טיפול פנים המבוסס על מרכיבים טבעיים. מומחי הסלון יעשו אבחנה של העור שלך, ועל בסיסה יספקו לך תכנית אישית. התוצאות של תכנית זו ירצו גם את הלקוחות התובעניים ביותר, כפי שנראה לאחר הפגישה הראשונה של טיפול פנים.

בהתאם להגדרת הצרכים של העור שלך, שיקבעו ביחד אתכם, הקוסמטיקאיות ייעצו הליכים נחוצים להשגת המטרות שלך. במהלך כל הליך, יציעו לכם עיסוי ייחודי הגורם לנוחות והרפיה יוצאת דופן.

רשימה של טיפולי פנים

Written by

בלה קוסמטיקה מכון לטיפוח ואסתטיקה. לקבלת ייעוץ - יצירת קשר