מכוני שיזוף בבאר שבע, מיטות שיזוף בבאר שבע

שיזוף בבאר שבע אצל בלה קוסמטיקה

במכון בלה קוסמטיקה מתמחים בשירותי שיזוף בבאר שבע בשיטות המתקדמות ביותר עם ציוד החדיש ביותר. מיטת שיזוף ורטיקלית השיטה המהירה והבטוחה לקבלת גוון העור הרצוי והתוצאה המושלמת.

צרו קשר או צפו בתמונות מתוך הטיפולים במכון:

שיזוף בבאר שבע, מיטות שיזוף בבאר שבע

טיפולי שיזוף בבלה קוסמטיקה

 

מכוני שיזוף בבאר שבע     מיטות שיזוף בבאר שבע

צפו בגלריה המלאה שלנו באתר החדש – בלה קוסמטיקה טיפולים לפני ואחרי

מכוני שיזוף בבאר שבע – כל הדרכים להשיג את הצבע המבוקש

מכוני שיזוף בבאר שבע צצים כמו פטריות אחרי הגשם. המגוון גדל וכמעט בכל מקום ניתן למצוא מכון חדש אשר מתפאר בהישגים טכנולוגיים ובכלים שאין לאף אחד אחר. לאלו מבינינו שמחפשים אחר הגוון המושלם וברגע שמגיע הקיץ לא זזים מהים, מומלץ לנסות ולהגיע למכון "בלה קוסמטיקה". אם תשאלו על מכוני שיזוף בבאר שבע זהו השם הראשון שאמור לקפוץ לכם לראש. היחס האנושי, החיוך הקבוע ומיטות השיזוף בעמידה הופכים את השגת הצבע השחום לקלה מאי פעם.

מכון שיזוף בבאר שבע

מכוני שיזוף בבאר שבע – חדש, מיטת שיזוף ורטיקלית!

אחת השיטות הפופולריות של שיזוף היא שיזוף בריסוס. לאלו מבינינו שחסרי סבלנות לישיבה או שכיבה במיטה מציעים מכוני שיזוף בבאר שבע שיטה מהירה וקלה יותר. כל שעליכם לעשות הוא להתפשט, לעמוד ישר וזקוף וקוסמטיקאית מוסמכת תרסס אתכם מכף רגל ועד ראש. התרסיס נדבק לעור וכך אתם נראים שזופים כאילו חזרתם מצהריים ארוכים בחוף הים. במכון "בלה קוסמטיקה" משתמשים במיטה ורטיקלית. מסביב למיטה נמצאים גופי התאורה, המטופלים אינם שוכבים במיטה, אלא עומדים. זוהי השיטה הטובה ביותר, היא אינה משאירה סימנים כמו בשכיבה ואפשר להשתזף גם בעירום.

מכוני שיזוף – טיפים ועצות טובות באדיבות "בלה קוסמטיקה"

+ לפני שאתם מגיעים אל מכוני שיזוף בבאר שבע רצוי להימנע מרחצה עם סבון ערב הטיפול. מומלץ להגיע אל הטיפול יבשים לגמרי כדי למנוע סימנים ולהגיע לתוצאות אחידות בכל הגוף.

+ לאחר הטיפול מומלץ לא להיחשף לקרני שמש חזקות במיוחד כדי למנוע כוויות וחשיפה מיותרת.

+ כדי להגיע לגוון העור הרצוי מומלץ לבצע מספר טיפולים. על מספר הטיפולים הרצוי כדאי להתייעץ עם קוסמטיקאית מומחית.

+ שיזוף במיטת שיזוף דורש תחזוקה מתמדת. אם לא תקפידו על מספר הטיפולים המומלץ, צבע העור השזוף ידהה ואפילו ייעלם לאחר כחודש ימים.

+ יש מכוני שיזוף בבאר שבע המוכרים קרם הגנה בעל מסנני קרינה מיוחדים. שאלו את הקוסמטיקאית אודות הקרמים המתאימים לכם.