ניקוז לימפטי

ניקוז לימפטי – גוף האדם  – מכונה משומנת היטב

מערכת הלימפה היא בעצם המערכת האחראית על הניקוז בגופינו. לעיתים, כאשר הניקוז לא מתבצע כמו שצריך ונתקע היכן שהוא שאמצע הדרך נוצרים לנו צלוליט בצידי הגוף. ניקוז לא טוב יכול לגרום לנו לנזקים חמורים בגוף ולבריאות לא תקינה ולכן חייבים לוודא כי מערכת הלימפה עובדת כמו שצריך. ניקוז לימפטי נכנס לתמונה כאשר יש מחסום במערכת הלימפה וחייבים לפתוח אותו. איך עושים זאת ועוד נקרא במאמר שלפנינו:

ניקוז לימפטי – הדרך היעלה ביותר לפתרון הסתימה

ניקוז לימפטי ניתן לעשות במספר דרכים אך הדרך היעילה ביותר היא עיסוי לימפתי, זוהי דרך לא חודרנית, דרך קונבנציונאלית וטבעית כאחד לפתרון הבעיה המציקה. עיסוי לימפטי זוהי דרך המוכרת על ידי משרד הבריאות ועל ידי הרופאים הבריאים וזה הדרך הראשונה שבוחרים בה לביצוע ניקוז ללימפטי.

עיסוי לימפטי

עיסוי לימפטי – השלבים בעיסוי:

+ לפני התהליך מורחים ג'ל נעים ומעסה על כל הגוף מכף רגל ועד ראש

+ לאחר מריחת הגל, מתחילים לעבור עם מכשור חדיש ביותר לאורך כל הגוף ולעסות אותו היטב על מנת לאפשר לחסימות לזרום למעלה או למטה, לכיוון הנכון.

+ כאשר עוברים עם המכשור לאורך הגוף מנסים לאתר את אזורי החסימות מכשור הניקוז הלימפטי מאוד משוכלל ואמור לדעת לזהות את המקומות החסומים אוטומטית.

ניקוז לימפטי – יתרונות התהליך:

+ ניקוז לימפטי על ידי עיסוי לימפטי משחרר רעלים מהגוף, מאיץ את זרימת הדם בגוף ונותן תחושה כללית של רעננות וניקיון.

+ על ידי ניזוק לימפטי נוכל להפטר מכל אזורי השומן (הצלוליטיס) המיותרים שנוצרו לנו בגוף, נוכל שוב להרגיש טוב עם הגוף שלנו ונראה צעירים בעשרים שנה לפחות.

+ ניקוז לימפטי מנקה את הגוף ונותן לנפש שלנו לחיות בגוף בריא יותר. כי נפש בריאה בגוף בריא זה המתכון המנצח לאריכות ימים לשלווה ולביטחון.

TECHNISPA-מסננים לטיפול בכפות הרגליים: הסרת בצקת וחיזוק ורידים.

TechniSPA-ניקוז לטיפול רגל – פטנט חומרה תוכנת תחזוקה, שילוב שיטות שונות בו זמנית והשפעה של מרכיבים פעילים ממקור צמחי (בסרום מיונן).

חומרה מיוחדת, תכנית ניקוז תנועות לשיפור מהיר של זרימת הדם וזרימת לימפה ברגליים.

הליך זה אנטי סטרסיונלי, להסרת נפיחות וכבדות ברגליים היא מניעה יעילה של דליות (בשלב הראשוני).

 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.