עיצוב גבות

עיצוב גבות – לטאצ' הסופי, למראה מושלם.

הגבות משנות לנו את ההבעה של הפנים. הרבה פעמים כשלא סידרנו גבות אנו מרגישות כי אנחנו נראות עייפות, כאילו הפנים שלנו נפולות ולא מאירות. לפני שקופצים למחשבות מרחיקות לכת ובודקים מהיכן הגיע התסכול העמוק, בדקי מה מצב הגבות שלך ומתי סדרת אותם לאחרונה. ברגע שתעצבי אותן מחדש, האור יחזור לפנים ולעיניים.

עיצוב גבות – גבות מספרות

יש מספר צורות אופייניות לגבה, כל צורה מספרת לנו משהו אחר.

+ גבות משולשות – גבות שבדרך כלל יש לצעירות עם גבות שחורות ועבות. צורה זו שוברת את מראה הפנים המרובע ומוסיפה שיק עדכני למראה הכללי. צורה זו הולכת בעיקר עם עגילי חישוקים גדולים ועם שיער ארוך, שחור כפחם.

+ גבות שטוחות – צורה זו מתאימה בעיקר למישהי עם פנים ארוכות כשלא מעוניינים שהגבות יעניקו מראה ארוך יותר. גבות שטוחות נפוצות בעיקר אצל בחורות גבוהות ורזות. עיצוב גבות בצורה שטוחה גורמת לפנים שלהן להראות יותר אובאליות.

+ גבות מפותלות – רק מי שיש לה המון בטחון עצמי תרצה לעשות עיצוב גבות בצורה זו. גבות מפותלות זה מראה מאוד מקצועי ואי אפשר לעשות אותן לבד בבית, אלא אם כן את ממש מיומנת ומקצועית.

+ גבות כנף – הצורה הקלאסית של עיצוב גבות. מראה מאוד נשי מאוד יפה.

עיצוב גבות – לכל גבה יש זווית

מעבר לצורה של הגבה, חשובה מאוד גם הצורה של הזווית הפנימית של הגבה. לכל גבה יש זווית משלה. מה מספרת לנו הזוויות?

+ זווית חדה – תוצאה של הגבות המשולשות, זווית זו משווה מראה מושך ומפלרטט.

+ זווית של תשעים מעלות – מתאימה לגבות שחורות ועבות, משרה אווירה של אסרטיביות.

+ זווית עגולה – עיצוב גבות עם זווית עגולה זה מראה נשי וחמוד. אלה הגבות הקלאסיות המתאימות לנערות ולבחורות צעירות.

עיניהן של נשים, הגבות, הריסים, מהווים זה מאות שנים נושא מרכזי לשירי משוררים רבים. אין זה מקרה, זהו "כלי נשק" חשוב באמנות לכיבוש ליבו של המין החזק … לכן, תמיד צריך לשמור על "מוכנות קרבית", אשר דורשת טיפוח של הגבות והריסים.

הקוסמטיקאיות במכון יתקנו את קו הגבות, ניתן לשנות או להוסיף להן צבע, ולהבליט את צבע הריסים בכדי לתת לעיניים מראה יותר אקספרסיבי. 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.