פילינג | פילינג עמוק, פילינג בינוני

פילינג הוא טיפול יופי העוסק בקילוף שכבת העור העליונה וניקיון העור על מנת לחדשו.

פילינג עמוק הוא טיפול פופולארי ומיועד לנשים (וגברים), המבקשים לחדש ולהצעיר את עור הפנים בצורה ניכרת. טיפול פילינג עמוק, המתבצע זה עשרות שנים, מחדש את עור הפנים, ומקנה לפנים מראה רענן וקורן.

בעקבות טיפול מוסרים מעור הפנים נזקים שנגרמו לו במהלך השנים, העור מתחיל לייצר בקצב מוגבר רקמות עור חדשות. העור החדש שנוצר חף מהנזקים שהצטברו עם הגיל. תהליכים נוספים של הידוק ומיצוק העור, בעקבות הפילינג העמוק, מקנים לפנים מראה המזכיר תוצאה של מתיחת פנים.

פילינג בינוני

פילינג זה הוא פילינג "אלפא הידרוקסי", כלומר פילינג המבוסס על חומצות המופקות מפירות וירקות (למשל אפרסקים, ענבים, פרי הדר, שקדים, פפאיות ועוד).

חומצות אלו מגיעות עד 12% מתכשיר הפילינג עצמו והן מהוות את החומר הפעיל שנמצא בפילינג עצמו. מטרתו של הפילינג הבינוני הוא שיפור בזרימת הדם והחמצן בעור הפנים, בזרימה הלימפטית וחילוף חומרים טוב יותר של העור. יש לבצע פילינג בינוני עד שלוש פעמים רצוף, כדי להגיע לקילוף עדין של העור לשם חידושו. לאחר מכן לבצע פילינג כאחת לחודש וכך להבטיח שמירה על העור לאורך זמן ארוך. מראה העור ייראה צעיר ומגעו יהיה חלק ועדין.

פילינג עמוק

פילינג עמוק הוא בד"כ פילינג כימי אך יש גם פילינג עמוק טבעי המבוסס על תערובת שבבי צמחים יבשים עם פתיתי אלמוגים ותמציות פעילות של פירות.

פילינג זה מגיע עד השכבה העמוקה של הדרמיס, משפר את בניית הקולגן וכמות סיבי האלסטין, מה שמשפר את גמישותו ומראהו של העור, זרימת הדם לתאים משתפרת, ומכך זרימת החמצן וחילוף החומרים, כמו כן משתפרת זרימת מערכת הלימפה. קילוף העור מבהיר עד מעלים לגמרי, כתמי שמש,נמשים, כתמי גיל, כתמים הורמונאליים, כתמים מפצעי אקנה, מבהיר צלקות קטנות, קמטים וקמטוטים ומאט את מראה קצב הזדקנות העור.

 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.