קוסמטיקאיות בבאר שבע

קוסמטיקאיות בבאר שבע – על סוגי הטיפולים הנפוצים

נתוני הסטטיסטיקה מעלים נתונים מפתיעים, קוסמטיקאיות בבאר בשבע הן בין בעלות המקצוע המבוקשות ביותר בעיר. כמו בכל העולם, גם בבאר שבע, נשים וגם גברים משקיעים משאבים רבים כדי להיראות יפים, צעירים ואסתטיים. קוסמטיקאיות בבאר שבע מציעות טיפולים חדשניים ועושות שימוש במכשירים ובציוד עדכני, המילה האחרונה בתחום.

קוסמטיקאיות בבאר שבע – מהם הטיפולים המבוקשים ביותר?

קוסמטיקאיות בבאר שבע עוסקות בטיפולי אקנה. טיפולי אקנה, טיפול בפצעי בגרות, הם טיפולים נפוצים מאוד בין צעירים, אך לא רק. גם מבוגרים סובלים לעתים מסיבות שונות מבעיית אקנה. טיפולי אקנה כוללים ניקוי יסודי ומעמיק של העור ומשחות המייבשות או מבהירות את הפצעים על העור. טיפולי אקנה כוללים גם טיפול בחומרים נוגדני דלקות ובחומרים מחטאים.

קוסמטיקאיות בבאר שבע עוסקות בהסרת שיער. הסרת שיער הוא טיפול פופולרי מאוד. כדי לטפל בהסרת שיער על הקוסמטיקאית לעבור הכשרה מיוחדת המסמיכה אותה לטפל בשיטות שונות של הסרת שיער.

קוסמטיקאיות בבאר שבע מבצעות טיפולי פילינג המסירים שכבות מתות בעור הפנים. את השכבות יש להסיר בעדינות, וכך העור הופך להיות רענן וחלק. יש להבחין בין טיפולי פילינג רגילים לבין פילינג כימי או עמוק. פילינג כימי או עמוק מתבצע על ידי צוות רפואי או על ידי קוסמטיקאית העובדת תחת פיקוח רפואי.

קוסמטיקאיות בבאר שבע מבצעות טיפולי אנטי אייג'ינג. טיפולי אייג'ינג הן בין הטיפולים הנפוצים ביותר, מטרתם היא לעכב תהליכי הזדקנות של העור. טיפולים אלו כוללים מגוון של קרם ומשחות מיוחדות המונעות קמטים, שימוש בנוגדני חמצון, בשמנים טבעיים ועוד. טיפולי אייג'ינג הם טיפולים נעימים ומפנקים בעלי אחוזי הצלחה גבוהים, אך משתנים ממטופל למטופל.

קוסמטיקאיות בבאר שבע – כמה מילים על אקנה בגיל מבוגר

אקנה בגיל מבוגר נגרמת כתוצאה ממספר סיבות.

בעשור השני או השלישי של הנשים חלים בגופן שינויים הורמונאליים רבים. בשל השינויים ההורמונאליים לעתים מופיעה על העור פריחה באזורים שבהם קיימת כמות רבה של בלוטות החלב, בפנים, בצוואר בחזה, בגב ועוד. בשל הכמות הרבה של בלוטת החלב נוצר פקק חלב הנתקע ביציאה מתעלת הזקיק. פקק החלב מתחמצן ומשחיר ונוצרות נקודות שחורות המתפתחות לפצעים מוגלתיים. אם לא מטפלים בבעיה במקצועיות, עלולות להופיע צלקות מכוערות על עור הפנים שילוו את הסובלים מאקנה במשך כל החיים.

עודף רעלים בגוף בגיל מבוגר הנוצר כתוצאה מתזונה לקויה, כולסטרול גבוה, בעיות במערכת העיכול ועוד. עודף הרעלים עלול לגרום להופעת פצעי אקנה על הפנים. אם אתם סובלים מאקנה כתוצאה של עודף רעלים, חשוב לשלב טיפול אצל קוסמטיקאית בבאר שבע יחד עם טיפול אצל רופא משפחה או רופא עור.

מתח נפשי, משברים במשפחה או בעבודה עלולים לגרום גם להופעת אקנה. האזורים שייפגעו משתנים לפי הגיל. פצעי אקנה בגיל מבוגר יופיעו בדרך כלל מסביב לפה, לסנטר ולצוואר. 

מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.