מכשיר ריאקשיין המסת שומן בגלי רדיו

ריאקשיין המסת שומן בגלי רדיו

המסת שומן בגלי רדיו ריאקשיין

המסת שומנים בגלי רדיו במכון בלה קוסמטיקה

מכשיר ריאקשיין המסת שומן בגלי רדיו מבית ויאולה מצויד בשלושה ראשי טיפול ארגונומיים, ראש לטיפולי גוף כמו הצרת היקפים, מיצוק העור והמסת שומן ושני ראשים לטיפולי פנים. מכשיר ריאקשיין משלב בין טכנולוגיית גלי רדיו (RF) לבין עיסוי בוואקום והחידוש במכשיר מתקדם זה היא האפשרות לשנות תדרים ולעבוד על כל שכבות העור בנפרד או ביחד. למעשה, המכשיר החדש מספק מענה למגוון טיפולי גוף לא פולשניים באמצעות מכשיר אחד, וכמו כן התוצאות של טיפולי הגוף ניכרות לעין תוך זמן קצר ומבטיחים את שביעות הרצון המלאה של הלקוחות.

טיפולי גוף יעילים עם תוצאות מהירות

מכשיר ריאקשיין מאפשר להעניק לכל המטופלים טיפולי גוף יעילים ומגוונים שאת תוצאותיהם ניתן לרוב לראות כבר אחרי המפגש הראשון. המכשיר מצויד בטכנולוגיית CORE, פיתוח חדשני המאפשר לשדר את גלי הרדיו ביעילות דרך פני העור כדי להגיע לכיסי השומן באיברים השונים בגוף ובאמצעות חימום שכבות העור השונות ניתן לפזר ביעילות את ריכוזי השומן ולעודד את תאי העור לייצר קולגן ואלסטין האחראים לחיזוק ולגמישות העור.

בנוסף, המכשיר מעודד את חילוף החומרים בשכבות התת עוריות על מנת לסלק פסולת ועודפי שומן וכך להביא למיצוק העור ולהקטנת תאי השומן לגודל רצוי. המסת השומן בטכנולוגיית RF קיימת כבר בשוק ופועלת בהצלחה מרובה, אך החידוש הטכנולוגי במכשיר ריאקשיין מאפשר לעבוד באופן ממוקד ואפקטיבי על כל אחת משלוש השכבות של העור או עבוד על כל שכבות העור בו זמנית וכך ניתן לטפל ברפיון ובדלדול העור בגוף, לטפל בקרעי עור כתוצאה מהריונות או עליה וירידה מהירה ודרסטית במשקל, לחטב את הגוף, להצר היקפים ולהפחית צלוליט ומצבורי שומן גם באזורים רגישים בגוף ובאזורים הנחשבים כקשים לגישה.

שיפור מרקם העור

כאמור, מכשיר ריאקשיין המסת שומן בגלי רדיו מבית ויאולה מספק פתרונות מתקדמים לטיפולי גוף תודות לטכנולוגיה החדשה ואיכות המוצר. המכשיר מציע מענה מקצועי ויעיל למגוון טיפולי גוף כמו צלוליט, המסת שומן, הצרת היקפים, מיצוק העור בכל האזורים ופתרון מעולה לחיטוב ולעיצוב הגוף. המטופל זוכה לטיפול נעים ללא כאבים ויכול ליהנות מתוצאות משביעות רצון כבר לאחר הטיפול הראשוני.

חיטוב ועיצוב הגוף בגלי רדיו

במכון בלה קוסמטיקה מתמחים בחיטוב ועיצוב הגוף בגלי רדיו, בעזרת המכשיר ריאקשיין העוזר בהמסת שומנים, הצרת היקפים, ומיצוק ומתיחת העור.

צרו קשר או צפו בתמונות לפני ואחרי של המסת שומנים בגלי רדיו במכון בלה קוסמטיקה

ריאקשיין חיטוב ועיצוב הגוף בגלי רדיו     ריאקשיין הצרת היקפים בגלי רדיו

ריאקשיין מיצוק העור בגלי רדיו     ריאקשיין המסת שומנים בגלי רדיו

צפו בגלריה המלאה שלנו באתר החדש – בלה קוסמטיקה טיפולים לפני ואחרי