טיפולי פנים קלאסיים

טיפולי פנים קלאסיים טיפולי פנים קלאסיים

בין אם מדובר בטיפולי פנים לנשים ובין אם אלה טיפולים לגברים, ישנם מגוון רחב מאד של טיפולי פנים, הנחשבים לטיפולים לקלאסיים ומבוקשים מאד. הנה דוגמא לכמה מהם:

 • טיפולי חמצן – טיפולי חמצן עוזרים להשיב לעור את המראה הצעיר שלו על שימוש בסרום מיוחד, שאותו מורחים על העור. סרום זה כולל חומצה הילראונית, וויטמין C  וגם אלוורה. הוא עוזר לשקם את העור, לאחר שניזוק כתוצאה מהשמש, כתוצאה מזיהום האוויר וגם בשל השינויים שהוא חווה לאורך השנים ובעקבות הגיל.
 • טיפול קוויאר – טיפול קוויאר עוזר להתמודד עם תופעות הגיל השונות, ובעיקר עם הקמטים, המופיעים כבר בתחילת שנות השלושים. הטיפול כולל את החדרתו של הקוויאר אל השכבות העמוקות של העור, ובכך העשרת רמות הלחות שלו והחלקת הקמטים שהצטברו עליו.
 • טיפולי זהב – טיפולי זהב אלה, כמו טיפולים אחרים, המוצעים כיום, עוזרים להחליק ולהצעיר את העור. מדובר במסכת פנים מיוחדת, המכילה חומצת אלפא ליפואית, וכן וויטמין A וויטמין E. חומצה זו הינה בעלת סגולות מרפא ונחשבת ליעילה מאד.
 • מיזותרפיה – מיזותרפיה הינה שיטת טיפול קוסמטית העוזרת להעלים את הקמטים ולהתמודד עם תופעת העור הרפוי. במהלך הטיפול מוחדרת, ובאמצעות צינוריות קטנות, חומצה היאלורנית ולעומק של בין שניים לשלושה מילמטרים. החומצה ממצקת את העור ומחדירה את הלחות אל השכבות העמוקות שלו.
 • פילינג – פילינג הינה שיטת טיפול האחראית להסרתם של תאי העור המתים וחשיפתם של תאי העור החדשים. הפילינג יכול להיעשות באמצעות מסכה מיוחדת, באמצעות חומרים כימיים שונים וגם באמצעות לייזר.
 • פפטידים – פפטידים הינו חומר מיוחד, אותו ניתן למצוא בתכשירים קוסמטיים שונים העוזרים להתמודד עם תופעת הקמטוטים. מדובר בחומצות אמינו, החודרות ישירות אל העור ועוזרות לו לבנות את עצמו מחדש ולייצר קולגן ואלסטין, הנחשבים לחומרי הבניין שלו.
 • טיפול ניקוי עמוק – גם זו שיטת טיפול ייחודית, המוצעת על ידי הקוסמטיקאיות המתמחות בתחום ועוזרת להשיב לעור את המראה הצעיר והרענן שלו. טיפול זה כולל שימוש בחומרים פעילים, העוזרים להשיג תוצאות לטווח הארוך ובאופן מהיר. חומרים אלה חודרים אל שכבות העור העמוקות ומחזירים לעור את חיוניותו ואת האיזון שלו.
 • חיזוק שרירי הפנים – ישנם מגוון של תרגילי חיזוק שרירי הפנים העוזרים להתמודד עם תופעות הגיל, ובעיקר עם הקמטוטים. את התרגילים מומלץ לבצע בכל יום ובמשך מספר דקות. הם ממריצים את הדם ומחזקים את השרירים ובכך גם מונעים את המראה הנפול של עור הפנים.
 • ביו פלסמה – טיפולי ביו פלסמה  הם דרך מצוינת לרענן את העור ולהעלים את הפגמים המופיעים עליו. הפלזמה הינו גז היוצר מוליכות חשמלית, המשיגה, בסופו של דבר, את השיפור במראה העור. אפשר לבחור בסדה של כמה טיפולים, הכוללים עוצמת אנרגיה נמוכה, או טיפול ממוקד אחד.
 • טיפול יופי מפנק – טיפול יופי מפנק הוא טיפול נעים ועדין מאד, המוצע על ידי קוסמטיקאיות רבות. הוא כולל תכשירי לחות שונים, הנמרחים על העור וגם עיסוי קל, העוזר להמריץ את מחזור הדם.
 • טיפול פנים לגבר – מסתבר שישנם לא מעט גברים המעוניינים גם הם בטיפולי פנים. כמו הנשים, גם גברים סובלים מתופעות הגיל השונות, וגם מקמטוטים באזור הפנים. טיפול פנים לגבר עוזר להתמודד עם התופעה ולהעלים את הקמטוטים שנוצרו ואת הפגמים הקיימים.

רוצים פרטים נוספים על טיפולי פנים? מכון היופי בלה קוסמטיקה מציע מגוון רחב של טיפולים. ניתן להתקשר לטלפון 08-6108888 או להשאיר פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

Written by

בלה קוסמטיקה מכון לטיפוח ואסתטיקה. לקבלת ייעוץ - יצירת קשר