טיפול פנים לגבר

מדוע חשוב טיפול פנים לגבר ?

בשנים האחרונות טיפולי פנים לגבר הפכו פופולריים יותר ומספרם של גברים ההולכים לטיפולים קוסמטיים שונים רק הלך וגדל.
הפרצוף שלנו, זהו הדבר הראשון והבולט ביותר שמסתכלים עליו כאשר אנחנו פוגשים באדם.
כשאנו משוחחים עם אנשים, הפנים שלהם עוזרים לגבש דעה לגביהם, האם אילו אנשים שנרצה להיות בסביבתם ? והאם נרצה לשמור איתם על קשר ?
פגישות עסקים, דייטים ואירועים שונים במהלך היום שלנו, חשוב מאוד שנראה יפים. ועל מנת לדאוג לטיפוח שלנו אנו נעשה טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית, אשר תבצע לנו ניקיון פנים על מנת שיהיו מבריקות, וחלקות.

איך נוצרים פצעים באזור הפנים

לגברים ישנם סבירות גבוהה יותר לפצעים וצלקות בפנים אשר יכולים להיגרם מתקופת השירות הצבאי, או תקופות אחרות אשר שמרו פחות על ההיגיינה שלהם, ממשחקי ספורט שונים, עבודות פיזיות ועוד.
לגברים יש יותר בלוטות חלב, העור עבה יותר,הפרשות שומן טבעיות ושינוים גופנים נוספים אחרים שבגללם קל יותר לגברים לפתח פצעים על הפנים.
גברים נוטים להתגלח בפנים באופן קבוע – לגברים גדל שיער פנים רב, שלפעמים מלווה בגירודים בפנים. גילוח מהיר, גילוח לא נכון, יכול להשאיר פצעים וחתכים.
פצעי אקנה אשר נשארו לנו מגיל ההתבגרות גם אינם אסתטים וגם בהם ניתן לטפל.
בנוסף חשיפה לשמש במהלך השנים, עישון, תזונה לקויה והזדקנות טבעית של עור הפנים, כל אלה גורמים לעור הפנים שלנו להראות פחות יפה, ולנו להראות פחות מושכים ממה שאנחנו באמת.
טיפול פנים לגבר ישפר לנו את מראה הפנים ויעניקו להם רעננות וניקיון אשר חשובים מאוד למראה הפנים שלנו.

טיפול פנים לגבר למה כדאי לפחות לנסות ?

זמן הטיפול הוא קצר יחסית ולוקח בסביבות שעה.
הטיפול אינו כואב ואפילו יש בו חלקים נעימים.
לטיפול יש תוצאות מידיות שנשארות לאורך זמן רב.
בנוסף הטיפול לא יקר יחסית לטיפולים אחרים, וכל אחד יכול לאפשר לעצמו טיפול שכזה.
כדאי לנסות לפחות פעם אחת טיפול פנים לגבר ולא תתחרטו.
הגיעו אל מכון היופי של בלה קוסמטיקה כדי לקבל טיפול מקוסמטיקאיות מקצועיות אשר ידאגו לנקות את הפנים שלכם בצורה יסודית ביותר ויגרמו להן להיות יפות וחלקות יותר.

מושגים של טיפולי פנים אפשריים

טיפול פנים סטנדרטי כולל לרוב ניקוי של הפנים, עיסוי הפנים, ומסיכה לפנים, אך ישנם טיפלים נוספים שאפשר לשלב ולהוסיף כמו למשל :

טיפול פילינג – קילוף של העור, הוצאה של תאי עור מתים.
טיפול באקנה – פצעי הבגרות המעצבנים, לפעמים יוצאים גם בגיל מאוחר יותר, ויכול להיות גם שהשאירו לנו סימנים ופצעים שרצוי להעלים מהפנים
טיפול פיגמנטציה – כתמים על העור שיכולים להיווצר עקב חשיפה ממושכת לשמש, שינויים הורמונלים, ועוד.
ישנם שיטות שונות לגווני אור שונים במטרה להעלים את הכתמים, חלקם יעילים יותר וחלקם פחות אבל מומלץ לבדוק ולהתאים טיפול מתאים עם הקוסמטיקאית.

תרומתם של טיפולי פנים

לאחר הטיפול תחושה נעימה של רעננות וניקון,
שיפור של זרימת הדם, הוצאה של כל הנקודות השחורות והלכלכוך. שיפור של ההרגשה והבטחון העצמי שלנו.

מילות סיכום

דוגמנים, שחקנים ואישי ציבור רבים מבצעים טיפולי פנים באופן קבוע ומודעים לחשיבות הרבה שלהם, עכשיו שגם אתם מודעים לחשיבותם טיפולי פנים לגבר, נותר רק לחפש אחר קוסמטיקאית מקצועית וישרה, פנו אל מכון היופי של בלה קוסמטיקה לקבלת פרטים נוספים ומחירים של טיפול פנים לגבר.